HC4D-DC24V-D
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4D-DC24V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC
Ngā Rauemi: HC4D-DC24V-D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4D-DC24V-D
Tau Wae HC4D-DC24V-D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5975 pcs Pepa Raraunga HC4D-DC24V-D.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC4D-H-AC115V
HC4D-H-AC115V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 115V
I roto i te taonga: 5364 pcs
Tikiake: HC4D-H-AC115V.pdf
RFQ
HC4D-H-AC120V
HC4D-H-AC120V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 120VAC