HC4D-DC110V-H13
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC4D-DC110V-H13
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP 4PDT 110VDC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC4D-DC110V-H13
Tau Wae HC4D-DC110V-H13 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP 4PDT 110VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5715 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC4D-DC100V-D
HC4D-DC100V-D
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 100VDC
I roto i te taonga: 4886 pcs
Tikiake: HC4D-DC100V-D.pdf
RFQ
HC4D-DC24V-D
HC4D-DC24V-D
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC