HC3-HTM-AC24V
PanasonicPanasonic
HC3-HTM-AC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-HTM-AC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V
Ngā Rauemi: HC3-HTM-AC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-HTM-AC24V
Tau Wae HC3-HTM-AC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5289 pcs Pepa Raraunga HC3-HTM-AC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA