HC3-HTM-AC240V
PanasonicPanasonic
HC3-HTM-AC240V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-HTM-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V
Ngā Rauemi: HC3-HTM-AC240V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-HTM-AC240V
Tau Wae HC3-HTM-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4051 pcs Pepa Raraunga HC3-HTM-AC240V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 240VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 5.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC3-HTM-AC100V-F
HC3-HTM-AC100V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 100V
I roto i te taonga: 9464 pcs
Tikiake: HC3-HTM-AC100V-F.pdf
RFQ
HC3-HTM-AC12V-F
HC3-HTM-AC12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V
I roto i te taonga: 8092 pcs
Tikiake: HC3-HTM-AC12V-F.pdf
RFQ
HC3-HTM-AC240V-F
HC3-HTM-AC240V-F
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V