HC3-HP-DC24V
PanasonicPanasonic
HC3-HP-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-HP-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V
Ngā Rauemi: HC3-HP-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-HP-DC24V
Tau Wae HC3-HP-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5513 pcs Pepa Raraunga HC3-HP-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2209
HC3-HP-DC24V-ND
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA