HC3-HP-DC12V-F
PanasonicPanasonic
HC3-HP-DC12V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-HP-DC12V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V
Ngā Rauemi: HC3-HP-DC12V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-HP-DC12V-F
Tau Wae HC3-HP-DC12V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9931 pcs Pepa Raraunga HC3-HP-DC12V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC3-HP-DC24V-F
HC3-HP-DC24V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V
I roto i te taonga: 10010 pcs
Tikiake: HC3-HP-DC24V-F.pdf
RFQ
HC3-HP-DC12V
HC3-HP-DC12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V