HC2E-HP-DC36V
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-DC36V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-HP-DC36V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 36V
Ngā Rauemi: HC2E-HP-DC36V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-HP-DC36V
Tau Wae HC2E-HP-DC36V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5993 pcs Pepa Raraunga HC2E-HP-DC36V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 28.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 36VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 36VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 25.0mA