HC2E-HP-DC24V
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-HP-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Ngā Rauemi: HC2E-HP-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-HP-DC24V
Tau Wae HC2E-HP-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5142 pcs Pepa Raraunga HC2E-HP-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1917
HC2E-HP-DC24V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Amber
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA