HC2E-HP-AC24V
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-AC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-HP-AC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Ngā Rauemi: HC2E-HP-AC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-HP-AC24V
Tau Wae HC2E-HP-AC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4331 pcs Pepa Raraunga HC2E-HP-AC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA