HC2E-HP-AC240V
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-AC240V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-HP-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 240V
Ngā Rauemi: HC2E-HP-AC240V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-HP-AC240V
Tau Wae HC2E-HP-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4170 pcs Pepa Raraunga HC2E-HP-AC240V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 240VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 5.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2E-HP-AC240V-VDE
HC2E-HP-AC240V-VDE
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 240V