HC2-H-AC115V-F
PanasonicPanasonic
HC2-H-AC115V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2-H-AC115V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
Ngā Rauemi: HC2-H-AC115V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2-H-AC115V-F
Tau Wae HC2-H-AC115V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8195 pcs Pepa Raraunga HC2-H-AC115V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2753
HC2-H-AC115V-F-ND
HC2HAC115VF
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 11.4mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2-H-AC12V
HC2-H-AC12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
I roto i te taonga: 5630 pcs
Tikiake: HC2-H-AC12V.pdf
RFQ
HC2-H-AC115V
HC2-H-AC115V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V