HC2-DC24V-D-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2-DC24V-D-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP DPDT 24VDC
Ngā Rauemi: HC2-DC24V-D-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2-DC24V-D-F
Tau Wae HC2-DC24V-D-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP DPDT 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5077 pcs Pepa Raraunga HC2-DC24V-D-F.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2-6R0TR-R
HC2-6R0TR-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD
I roto i te taonga: 27528 pcs
Tikiake: HC2-6R0TR-R.pdf
RFQ
HC2-6-A+G
HC2-6-A+G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 2V
I roto i te taonga: 1029 pcs
Tikiake: HC2-6-A+G.pdf
RFQ
HC2-H-AC115V
HC2-H-AC115V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
Tikiake: HC2-H-AC115V.pdf
HC2-DC6V-D-F
HC2-DC6V-D-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP DPDT 6VDC
Tikiake: HC2-DC6V-D-F.pdf
HC2-6-A+
HC2-6-A+
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 2V 12W