HC1E-H-AC24V
PanasonicPanasonic
HC1E-H-AC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1E-H-AC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Ngā Rauemi: HC1E-H-AC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1E-H-AC24V
Tau Wae HC1E-H-AC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5575 pcs Pepa Raraunga HC1E-H-AC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC1E-H-AC12V-F
HC1E-H-AC12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP SPDT 12VAC
I roto i te taonga: 4886 pcs
Tikiake: HC1E-H-AC12V-F.pdf
RFQ
HC1E-H-AC24V-F
HC1E-H-AC24V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP SPDT 24VAC