HC1E-H-AC12V
PanasonicPanasonic
HC1E-H-AC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1E-H-AC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Ngā Rauemi: HC1E-H-AC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1E-H-AC12V
Tau Wae HC1E-H-AC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4246 pcs Pepa Raraunga HC1E-H-AC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 100mA