HC1-HP-AC115V
PanasonicPanasonic
HC1-HP-AC115V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-HP-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V
Ngā Rauemi: HC1-HP-AC115V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-HP-AC115V
Tau Wae HC1-HP-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4562 pcs Pepa Raraunga HC1-HP-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1907
HC1-HP-AC115V-ND
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 115VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.2 VA Kohikohi Kei te Aukati 11.4mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC1-HP-AC115V-VDE
HC1-HP-AC115V-VDE
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V