HC1-HL-DC48V
PanasonicPanasonic
HC1-HL-DC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-HL-DC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Ngā Rauemi: HC1-HL-DC48V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-HL-DC48V
Tau Wae HC1-HL-DC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5194 pcs Pepa Raraunga HC1-HL-DC48V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.6 kOhms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 18.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC1-HL-DC48V-F
HC1-HL-DC48V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V