HC1-H-DC24V
PanasonicPanasonic
HC1-H-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-H-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: HC1-H-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-H-DC24V
Tau Wae HC1-H-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5029 pcs Pepa Raraunga HC1-H-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1906
HC1-H-DC24V-ND
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Socketable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA