HC1-H-DC100V-F
PanasonicPanasonic
HC1-H-DC100V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-H-DC100V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Ngā Rauemi: HC1-H-DC100V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-H-DC100V-F
Tau Wae HC1-H-DC100V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10166 pcs Pepa Raraunga HC1-H-DC100V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 80 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 10 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 100VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 100VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 10 kOhms Kohikohi Miihini 1 W
Kohikohi Kei te Aukati 11.0mA