GX-12MLU-C5
PanasonicPanasonic
GX-12MLU-C5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GX-12MLU-C5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX NO 6.4MM 12-24VDC
Ngā Rauemi: GX-12MLU-C5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GX-12MLU-C5
Tau Wae GX-12MLU-C5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR PROX NO 6.4MM 12-24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1332 pcs Pepa Raraunga GX-12MLU-C5.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Unshielded Raupapa GX
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.252" (6.4mm)
Nga Urupare Whakautu 650Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M12
Momo putanga NPN-NO, 2-Wire Ētahi Ingoa 1110-1018
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.252" (6.4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GX-18MLU
GX-18MLU
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROXIMITY 15MM NO 12-24V
I roto i te taonga: 1588 pcs
Tikiake: GX-18MLU.pdf
RFQ
GX-12MLUB-C5
GX-12MLUB-C5
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX NC 6.4MM 12-24VDC
I roto i te taonga: 858 pcs
Tikiake: GX-12MLUB-C5.pdf
RFQ
GX-12MU
GX-12MU
Whakaahuatanga: SENSOR PROXIMITY 3MM NO 12-24V