GX-12MUB-C5
PanasonicPanasonic
GX-12MUB-C5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GX-12MUB-C5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX NC 2.4MM 12-24VDC
Ngā Rauemi: GX-12MUB-C5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GX-12MUB-C5
Tau Wae GX-12MUB-C5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR PROX NC 2.4MM 12-24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1255 pcs Pepa Raraunga GX-12MUB-C5.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Shielded Raupapa GX
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.094" (2.4mm)
Nga Urupare Whakautu 1.2kHz Paa / Case Cylinder, Threaded - M12
Momo putanga NPN-NC, 2-Wire Ētahi Ingoa 1110-1021
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.094" (2.4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12