EZP-E1D106MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E1D106MTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZP-E1D106MTA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 1.3KVDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: EZP-E1D106MTA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZP-E1D106MTA
Tau Wae EZP-E1D106MTA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 1.3KVDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16377 pcs Pepa Raraunga EZP-E1D106MTA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1300V (1.3kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Raupapa EZPE
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa EZPE1D106MTA
P15856
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.028" (51.50mm) Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 10µF