EZP-E1B406MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E1B406MTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZP-E1B406MTA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 40UF 1.1KVDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: EZP-E1B406MTA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZP-E1B406MTA
Tau Wae EZP-E1B406MTA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 40UF 1.1KVDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8255 pcs Pepa Raraunga EZP-E1B406MTA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1100V (1.1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Raupapa EZPE
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa EZPE1B406MTA
P15519
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.224" (56.50mm) Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.5 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 40µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 40µF