EYG-S182307DP
PanasonicPanasonic
EYG-S182307DP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EYG-S182307DP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Ngā Rauemi: 1.EYG-S182307DP.pdf2.EYG-S182307DP.pdf3.EYG-S182307DP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EYG-S182307DP
Tau Wae EYG-S182307DP Kaihanga Panasonic
Whakamahi In-Plane Heat Transfer Momo Graphite-Pad, Sheet
Te matotoru 0.0028" (0.070mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1000 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa PGS Whakaahuatanga 230.00mm x 180.00mm
Ētahi Ingoa EYGS182307DP
P15479
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Graphite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 230.00mm x 180.00mm Rectangular