EYG-S182305
PanasonicPanasonic
EYG-S182305 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EYG-S182305
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Ngā Rauemi: 1.EYG-S182305.pdf2.EYG-S182305.pdf3.EYG-S182305.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EYG-S182305
Tau Wae EYG-S182305 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 1900 pcs Pepa Raraunga 1.EYG-S182305.pdf2.EYG-S182305.pdf3.EYG-S182305.pdf
Whakamahi In-Plane Heat Transfer Momo Graphite-Pad, Sheet
Te matotoru 0.0020" (0.051mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1300 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa PGS Whakaahuatanga 230.00mm x 180.00mm
Ētahi Ingoa EYGS182305
P19080
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Graphite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 230.00mm x 180.00mm Rectangular