EYG-S121804
PanasonicPanasonic
EYG-S121804 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EYG-S121804
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERM PAD 180MMX115MM GRAY
Ngā Rauemi: 1.EYG-S121804.pdf2.EYG-S121804.pdf3.EYG-S121804.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EYG-S121804
Tau Wae EYG-S121804 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5482 pcs Pepa Raraunga 1.EYG-S121804.pdf2.EYG-S121804.pdf3.EYG-S121804.pdf
Whakamahi In-Plane Heat Transfer Momo Graphite-Pad, Sheet
Te matotoru 0.0016" (0.040mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1350 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa PGS Whakaahuatanga 180.00mm x 115.00mm
Ētahi Ingoa EYGS121804
P19081
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Graphite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular