EYG-S121803
PanasonicPanasonic
EYG-S121803 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EYG-S121803
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERM PAD 180MMX115MM GRAY
Ngā Rauemi: 1.EYG-S121803.pdf2.EYG-S121803.pdf3.EYG-S121803.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EYG-S121803
Tau Wae EYG-S121803 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 11003 pcs Pepa Raraunga 1.EYG-S121803.pdf2.EYG-S121803.pdf3.EYG-S121803.pdf
Whakamahi In-Plane Heat Transfer Momo Graphite-Pad, Sheet
Te matotoru 0.0010" (0.025mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1600 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa PGS Whakaahuatanga 180.00mm x 115.00mm
Ētahi Ingoa EYGS121803
P13691
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Graphite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular