EXC-14CS900H
PanasonicPanasonic
EXC-14CS900H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-14CS900H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD
Ngā Rauemi: 1.EXC-14CS900H.pdf2.EXC-14CS900H.pdf3.EXC-14CS900H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-14CS900H
Tau Wae EXC-14CS900H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.034" L x 0.026" W (0.86mm x 0.66mm) Raupapa EXC14
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0302 (0806 Metric) Ētahi Ingoa P19422CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 90 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.020" (0.50mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga ESD
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 3.3 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 3.3 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -