EXC-14CS350H
PanasonicPanasonic
EXC-14CS350H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-14CS350H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD
Ngā Rauemi: 1.EXC-14CS350H.pdf2.EXC-14CS350H.pdf3.EXC-14CS350H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-14CS350H
Tau Wae EXC-14CS350H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.034" L x 0.026" W (0.86mm x 0.66mm) Raupapa EXC14