EXB-V8V3R3JV
PanasonicPanasonic
EXB-V8V3R3JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-V8V3R3JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 3.3 OHM 1206
Ngā Rauemi: 1.EXB-V8V3R3JV.pdf2.EXB-V8V3R3JV.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-V8V3R3JV
Tau Wae EXB-V8V3R3JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 3.3 OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 3129819 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-V8V3R3JV.pdf2.EXB-V8V3R3JV.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa Y43R3DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals