EXB-V8V394JV
PanasonicPanasonic
EXB-V8V394JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-V8V394JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206
Ngā Rauemi: 1.EXB-V8V394JV.pdf2.EXB-V8V394JV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-V8V394JV
Tau Wae EXB-V8V394JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3559761 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-V8V394JV.pdf2.EXB-V8V394JV.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 390k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXB-V8V394J
EXBV8V394J
EXBV8V394JV
Y4394TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 390k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated