EXB-Q16P224J
PanasonicPanasonic
EXB-Q16P224J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-Q16P224J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 220K OHM 1506
Ngā Rauemi: 1.EXB-Q16P224J.pdf2.EXB-Q16P224J.pdf3.EXB-Q16P224J.pdf4.EXB-Q16P224J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-Q16P224J
Tau Wae EXB-Q16P224J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 220K OHM 1506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1506 Rahi / Rahi 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 220k
Mana Ma te Mea 25mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1506, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXBQ16P224J
U6224TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 15
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 220k Ohm ±5% 25mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Bussed