EXB-Q16P222J
PanasonicPanasonic
EXB-Q16P222J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-Q16P222J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 1506
Ngā Rauemi: 1.EXB-Q16P222J.pdf2.EXB-Q16P222J.pdf3.EXB-Q16P222J.pdf4.EXB-Q16P222J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-Q16P222J
Tau Wae EXB-Q16P222J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 1506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1506 Rahi / Rahi 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.2k
Mana Ma te Mea 25mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1506, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa U6222CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 15
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm ±5% 25mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Bussed