EXB-H8V105J
PanasonicPanasonic
EXB-H8V105J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-H8V105J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8SSIP
Ngā Rauemi: EXB-H8V105J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-H8V105J
Tau Wae EXB-H8V105J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8SSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4046 pcs Pepa Raraunga EXB-H8V105J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SIP Rahi / Rahi 0.429" L x 0.087" W (10.89mm x 2.20mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1M
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SSIP Ētahi Ingoa EXB-H8V105
EXBH8V105
R4105
R4105CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.69mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1M Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SSIP