EXB-H8E333J
PanasonicPanasonic
EXB-H8E333J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-H8E333J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 33K OHM 8SSIP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-H8E333J
Tau Wae EXB-H8E333J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 33K OHM 8SSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5400 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SIP Rahi / Rahi 0.429" L x 0.087" W (10.89mm x 2.20mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 33k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SSIP Ētahi Ingoa EXB-H8E333
EXBH8E333
R7333
R7333CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 7
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.69mm) Whakaahuatanga Taipitopito 33k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SSIP