EXB-H5E105J
PanasonicPanasonic
EXB-H5E105J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-H5E105J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 1M OHM 5SSIP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-H5E105J
Tau Wae EXB-H5E105J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 1M OHM 5SSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4621 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 5-SIP Rahi / Rahi 0.279" L x 0.087" W (7.08mm x 2.20mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1M
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 5-SSIP Ētahi Ingoa EXB-H5E105
EXBH5E105
R1105
R1105CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 5 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.69mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 5-SSIP