EXB-H10E470J
PanasonicPanasonic
EXB-H10E470J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-H10E470J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 47 OHM 10SSIP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-H10E470J
Tau Wae EXB-H10E470J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 47 OHM 10SSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5915 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 10-SIP Rahi / Rahi 0.529" L x 0.087" W (13.43mm x 2.20mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 10-SSIP Ētahi Ingoa EXB-H10E470
EXBH10E470
R9470
R9470CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 9
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.69mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SSIP