EXB-28V683JX
PanasonicPanasonic
EXB-28V683JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-28V683JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 68K OHM 0804
Ngā Rauemi: EXB-28V683JX.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-28V683JX
Tau Wae EXB-28V683JX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 68K OHM 0804 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 818795 pcs Pepa Raraunga EXB-28V683JX.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0804 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 68k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0804, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa Y7683DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Whakaahuatanga Taipitopito 68k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals