EXB-28V622JX
PanasonicPanasonic
EXB-28V622JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-28V622JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804
Ngā Rauemi: EXB-28V622JX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-28V622JX
Tau Wae EXB-28V622JX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3856572 pcs Pepa Raraunga EXB-28V622JX.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0804 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 6.2k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0804, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXB28V622JX
Y7622TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 6.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated