EXB-14V101JX
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-14V101JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-14V101JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0302
Ngā Rauemi: EXB-14V101JX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-14V101JX
Tau Wae EXB-14V101JX Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0302 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3393049 pcs Pepa Raraunga EXB-14V101JX.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0302 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Te Tae Tema Isolated Rahi / Rahi 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Raupapa EXB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa - Mana Ma te Mea 2
Ko te poari 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Mana Whakaputa 31mW
Ētahi Ingoa EXB14V101JX
Y3101TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga EXB-14V101JX
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Whakaahua nui 100 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0302