EXB-14V124JX
PanasonicPanasonic
EXB-14V124JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-14V124JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 120K OHM 0302
Ngā Rauemi: EXB-14V124JX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-14V124JX
Tau Wae EXB-14V124JX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 120K OHM 0302 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1383420 pcs Pepa Raraunga EXB-14V124JX.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0302 Rahi / Rahi 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 120k
Mana Ma te Mea 31mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXB14V124JX
Y3124TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 120k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated