EVQ-PPRA25
PanasonicPanasonic
EVQ-PPRA25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-PPRA25
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: EVQ-PPRA25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-PPRA25
Tau Wae EVQ-PPRA25 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6043 pcs Pepa Raraunga EVQ-PPRA25.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa EVQPP
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 6.00mm x 3.50mm
Ētahi Ingoa EVQPPRA25
P12271STR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 240gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 30,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Dust Proof
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Grounding Pin
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 2.50mm