EVQ-PPFA25
PanasonicPanasonic
EVQ-PPFA25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-PPFA25
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: EVQ-PPFA25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-PPFA25
Tau Wae EVQ-PPFA25 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4964 pcs Pepa Raraunga EVQ-PPFA25.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa EVQPP
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 6.00mm x 3.50mm
Ētahi Ingoa EVQPPFA25
P12268STR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Dust Proof
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 2.50mm