EVQ-21507K
PanasonicPanasonic
EVQ-21507K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-21507K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Ngā Rauemi: EVQ-21507K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-21507K
Tau Wae EVQ-21507K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 710156 pcs Pepa Raraunga EVQ-21507K.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa EVQ2
Packaging Tape & Box (TB) Whakaahuatanga 6.00mm x 6.00mm
Ētahi Ingoa EVQ-21507K-ND
EVQ21507K
P12226STB
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.02A @ 15VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 7.00mm