EVQ-21504M
PanasonicPanasonic
EVQ-21504M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-21504M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Ngā Rauemi: EVQ-21504M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-21504M
Tau Wae EVQ-21504M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342273 pcs Pepa Raraunga EVQ-21504M.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa EVQ2
Packaging Cut Tape (CT) Whakaahuatanga 6.00mm x 6.00mm
Ētahi Ingoa P12224SCT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.02A @ 15VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 4.30mm