EVM-1SSX50B15
PanasonicPanasonic
EVM-1SSX50B15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVM-1SSX50B15
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVM-1SSX50B15
Tau Wae EVM-1SSX50B15 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 338905 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±25% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.148" x 0.118" Face x 0.059" H (3.75mm x 3.00mm x 1.50mm)
Raupapa EVM Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 kOhms Mana (Watts) 0.15W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa EVM1SSX50B15
P1S104TR
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment