EVM-1GSX30B15
PanasonicPanasonic
EVM-1GSX30B15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVM-1GSX30B15
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVM-1GSX30B15
Tau Wae EVM-1GSX30B15 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4917 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±25% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.165" x 0.150" Face x 0.059" H (4.20mm x 3.80mm x 1.50mm)
Raupapa EVM Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 kOhms Mana (Watts) 0.2W, 1/5W
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa P1G104
P1G104CT
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment