ETQ-P6F3R2HFA
PanasonicPanasonic
ETQ-P6F3R2HFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P6F3R2HFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.2UH 10.8A 4.92 MOHM
Ngā Rauemi: ETQ-P6F3R2HFA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P6F3R2HFA
Tau Wae ETQ-P6F3R2HFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.2UH 10.8A 4.92 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94369 pcs Pepa Raraunga ETQ-P6F3R2HFA.pdf
Momo - Te manawanui ±25%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ētahi Ingoa ETQP6F3R2HFA
PCD1309TR
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.2µH Shielded Inductor 10.8A 4.92 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 4.92 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10.8A I teie nei - Maama 8.6A