ETQ-P6F2R0LFA
PanasonicPanasonic
ETQ-P6F2R0LFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P6F2R0LFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2UH 10.8A 4.92 MOHM
Ngā Rauemi: ETQ-P6F2R0LFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P6F2R0LFA
Tau Wae ETQ-P6F2R0LFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2UH 10.8A 4.92 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97196 pcs Pepa Raraunga ETQ-P6F2R0LFA.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-F126F (N6)
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP6F2R0LFA
PCD1319TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2µH
Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2µH Shielded Inductor 10.8A 4.92 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 4.92 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10.8A I teie nei - Maama 15.1A