ERZ-VF2M680
PanasonicPanasonic
ERZ-VF2M680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-VF2M680
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 125A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-VF2M680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-VF2M680
Tau Wae ERZ-VF2M680 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 125A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83201 pcs Pepa Raraunga ERZ-VF2M680.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61V
Varistor Voltage (Max) 75V Raupapa ZNR®
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa P7351DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 68V 125A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead I teie nei - Te tere 125A