ERZ-VF2M471
PanasonicPanasonic
ERZ-VF2M471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-VF2M471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 300A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-VF2M471.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-VF2M471
Tau Wae ERZ-VF2M471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 300A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97214 pcs Pepa Raraunga ERZ-VF2M471.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ERZVF2M471
P7356TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 10J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead I teie nei - Te tere 300A